Pogledaj jedan post
Old 10.04.2017., 14:15   #55
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Ti mi često zvučiš nadrkano i nesimpatično na prvo čitanje, ali priznajem da ponekad u tvojim "politički nekorektnim" izjavama nađem nešto dosta blisko.
KHS priča iz svoga iskustva. Bome da smo ti ili ja u njegovoj poziciji, bi ja nas vidjela kako bi mi. Da meni država uskraćuje moje pravo da živim i odgajam svoju djecu, da me partner tuče i razbija usisavačem glavu i nikome ništa....hm. Bila bi još nadrkanija nego KHS.

Quote:
Nisam struka, a i automatski mi razdvajanje braće zvuči tragično, ali kad malo razmislim, da je netko razdvojio brata i mene, sumnjam da bismo se uzrujali. E, sad, bismo li razdvojeni izrasli u još veće budaletine nego ovako, ne znam
Svaka obitelj je svijet za sebe. Svijet za sebe. Ponekad nije dobro razdvajati braću i sestre, a ponekad je to jako dobro rješenje. Pravilo je da pravila nema. Ti si povezana sa burazom, hvala bogu, pa to ne možeš niti zamisliti. No, ima braće i sestara koji su nepovezani pa se međusobno muče, natječu i tlače. To se jako dobro može vidjeti kod ostavinskih rasprava i podjela imovine.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom