Pogledaj jedan post
Old 23.01.2003., 03:50   #10
mogu ti reci da ne zapisujem,ali jedna stvar koje se drzim jest da CIM DOBIJEM NEKI malo veci novac(iznad 500 kn),vecinu potrosim,odnosno ulozim u NESTO DRUGO,tj.KUPIM NESTO sto znam da ce mi trebati u skoro vrijeme,i onda teoretski nemam para za kladjenje,ili stavim"na stranu" za stednju,a taj novac nikad ne diram,dok ne ustedim za ono sto mi je trebalo.
NPR kad sam po ljeti dobio novac(nekih 7 milja kuna), kupio sam liniju i gitaru...i ostalo mi je milju kuna kojih sam potrosio do kraja ljeta na izlaske,more,pa i kladjenje!

A ILLEGALE,ti samo vidis stranu u kojoj ljudi gube.Ja se osobno ne zavaravam da "imam siguran sistem" ....prije sam mislio da se moze dobit s lakocom "pa sta ima 2000 parova u ponudi,valjda mogu izabrat 5 parova i puknut 100 kuna i dobit 1000.

shvatio sam da NE IDE TO TAKO...promijenio sam sistem igre,igram ako imam neki feeling + igram na nastavak winning streaka odnosno prekid losing streaka,ili prekid winning streaka.

npr...ako momcad ima 6 pobjeda zaredom,a dobra je kvota protiv njih,moguce je da stavim na tu DRUGU momcad(naravno sve ovisi koja momcad.!vecinom igram hokej,europski i NHL).

a to da dobre uspomene zatomljuju ruzne,to je istina.

iako ne zavaravam se da JA MOGU ZIVJET od toga....ali moras prihvatit cinjenicu(makar ne zelis) da NEKI LJUDI MOGU....

A TO DA "NEKI LJUDI MOGU" ZIVJETI od kladionica(a nisu vlasnici nego kladionicari),ti je dokaz da se sistem moze zeznut,ali ne od strane nas "smrtnika" nego bogatih investitora sa pregrst insidera o utakmicama...

i naravno GOLEMIM ulozima.i teorijom "jedan dobitak donosi ASTRONOMSKU LOVU"...

a teorija "malih kladionicara " je ---"konstantno dobivanje".....
sto je NEIZVEDIVO!
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom