Pogledaj jedan post
Old 06.05.2011., 12:31   #88
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
pitam kakav bi CURE ulet voljela jer sam sinoc vodila raspravu kaj mi draze da dobim kao poruku
Quote:
djubrence kaže: Pogledaj post
Odma u srž, kome se da čitat jebene romane za plažu...
Quote:
djubrence kaže: Pogledaj post
Pretpostavka je majka svih zajeba...ali da, u pravu si, jeftin ljubić kakav je napisan u uvodnom postu nisam, osim kad tu i tamo kad me probava muči. Malo crijeva da pogurnem.
Loša opcija za ulet i jedno i drugo.
Ovo prvo je jednako uzbudljivo za čitati kao i katalog Peveca a ostavlja dojam ubacio sam ti reklamni letak kao i svim drugima ženama pa sad ti odluči dal je moja ponuda dovoljno zanimljiva....
Uopće ne bih imala dojam da čitam nešto što je namijenjeno samo meni.


Iskreno više bi ujutro voljela dobiti screenshot nekog prastarog ljubića ( kao što navodi djubrence ) pa da bar imam štivo za zabavit se i nasmijat uz kavu...

(122. nastavak)

.....podigne pogled. On je poput statue nepoznatog majstora stajao leđima okrenut suncu. Dok mu je vjetar mrsio mokru kosu, pogledao je svojim čelično sivim očima u njenom pravcu.

Ona obori pogled prama torbici. U grlu ju je stezalo. Sjetila sa djetinjstva na selu, kad su joj dječaci dovikivali pogrde i njenoh oca- liječnika, kako joj je znao govoriti o životu. Ista ta očinska snaga i brižnost sjala je iz tog markantnog kolosa. Možda ju je baš to privuklo k njemu.

Podigne pogled. I dalje je stajao nehajno se zabavljajući ključevima od svog preskupog ali ukusno odabranog automobila.
Prozračna svijetla košulja vijorila mu je oko struka, ocrtavajući atletski torzo. Bojala se da ne zamijeti njenu uzbuđenost pa hitro svrnu pogled natrag k torbici.

Pitala se da li ju je primijetio, da li razmišlja o njoj na način kao što ona čini. Mislila je da nije te sreće i što li će on misliti o njoj. Podigne pogled-morala ga je vidjeti posljednji put. Neočekivano pogledi im se susretnu. Cijelo tijelo joj uzdrhta u slatkoj čežnji.

Žurno obori pogled k torbici ali jao-u tom drhtaju torbica joj se okrenu a sav sadržaj se prospe po mramornom podu. Osjećala jekako joj obrazi gore od silne nelagode. Željela je što brže pobjeći odavde.

Užurbano je počela skupljati sadržaja kad ju prekri njegova sjena.
Spretno kao mačka sagnuo se k njoj i šutke joj pripomognu u skupljanju sadržaja. Slučajno, ruke im se dotakoše i ona osjeti iskru koja ju pogodi snagom munje. Pomislila je da li je i on.....

(nastavak u slijedem broju)




Ovo drugo... ako se već radi o tako jasno izraženoj želji želim seks s tobom onda ne bi trebao biti problem da ju se izrazi u živo, jasno i glasno... ako hoćeš ženu i ona želi tebe... onda ju valjda zgrabiš ne tekstaš s njom.

Da jutro nakon partija dobijem od druge osobe bilo koju od tih poruka u prvom slučaju mislila bih da imam posla sa nemaštovitom osobom koja nema smisla za reklamui kojo je jako dosadno a u drugom slučaju da jednostavno imam posla s kukavicom.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom