Pogledaj jedan post
Old 05.05.2006., 00:11   #1
Angry Samostojeći užas! I horor!

Dakle, ovo vam moram ispričat.

Jutros se spremam na posao i obučem suknju i čarape. Samostojeće. Nove, neke Sanpellegrino, crne, baš fine. Još zaključim onako u žurbi kako fino drži onaj silikon, i odjurim.

I cijeli dan na poslu, bilo je dosta toplo, al dobro, dalo se izdržat. Navečer pješačim doma, i nešto me počne zatezat u desnoj nozi. Mislim se, to me sigurno leđa zezaju jer teglim leptop i krcatu torbu i mogla sam i na taksi, i sve tako s noge na nogu dođem doma. Ono malo zateže, ništa posebno, desna noga. I doma se idem presvuć u štagod udobnije, počnem skidat čarape i aaaaaaaaargggggghhhhh zaboli i zapeče ko da kožu gulim. Gledam u ogledalo a ono na desnoj nozi dvi crvene štrike, svaka centimetar široka i pola cm izbočena, a na lijevoj nozi samo jedna, manja. Tamo di je bio onaj silikon. Užas!! I namažem to Bepantenom, obučem haljinu, narednih par sati ne sjedam nego okolo pospremam, peglam itd, i maloprije idem se istuširat kad ono o užasa, one štrike nisu više crvene nego izgledaju kao đerdani gnojnih mjehurića.

I sad sjedim onako s pol guze na stolcu i mislim se, oisusepremili, kako ću sutra prosjedit 12 sati na poslu?

Ajde, sad me tješite. Brzo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom