Tema: Osteopatija
Pogledaj jedan post
Old 09.06.2010., 02:02   #8
pohvale

ja sam iz zaprešića i već me 3 mjeseca muči lumboišijaglija. prvo me sjebala fizijatrica u zaprešiću koja je stara baba i nema pojma o svom poslu - nakon sto sam odmirovala i napravila 10 fizikalnih terapija i bilo mi je još gore rekla mi je da mi je to jer ju nisam slušala i nisam mirovala, i da joj se javim kad odmirujem. onda sam odlucila promjenit fizijatra, i nova fizijatrica me odma poslala na sve moguće pretrage, ustanovilo se mr-om da mi je disk izaso u spinalni otvor, sad zavrsavam 3. set terapija, neurokirurg kaze da je to zrelo za operaciju, doktorica mi preporuca probat terapiju u toplicama pa onda vidit sta dalje, naravno tesko se uvvalit u toplice posto nisam bila na operaciji.. i nie znam sta bi vise, luda sam od svega, imam 25 godina, zivot mi je stao prije 3 mjeseca!i reko idem ja kod kasumovica vidjeti da li mi moze pomoci. ljudi, same pohvale covjeku - on mi je prvi tocno objasnio nalaze magnetske rezonace (fizijatrica ih je samo pogledala i rekla - da, izašo je disk, sranje, ali ajde necemo odma na operaciju), rekao koji su uzroci, sta moram promijenit u svom zivotu (obucu, sjedenje, ..), i da ne bi ni on odma na operaciju da idem nego da mozemo probati neke terapije da mi bar kratkoročno pomogne pošto mi terapija baš i ne pomaže.. još cu otic pitat jednog doktora koji radi terapiju laserom kako bi mi to moglo pomoci, i jednu fizijatricu za savjet, ali svakome bih preporucila Kasumovića jer čovjek zna i neće vas lagat, idat će vam sve informacije koje trebate znati o svom stanju!
malo_mutavo is offline  
Odgovori s citatom