Pogledaj jedan post
Old 07.06.2011., 11:35   #1653
Quote:
delilaxx kaže: Pogledaj post
Kad vidim rezultate, nakon lasera... tko se uopce vise zeli zezati sa dosadnim dlakama Inace, prije tretmana laserom, bradu i nausnicu sam uklanjala pincetom. Nikada nisam koristila nista drugo. Svjesna sam da to nije trajno i da me ceka jednom godisnje ili kada vec bude trebalo, odrzavanje sadasnjeg stanja.
Zato se nadam da ce mi i nausnica ubrzo postati proslost i da ce poluciti rezultate kao moja brada.
Hvala na savjetima!
Moram priznati da prvi put cujem tehniku bojanja dlaka karbonom. Znala sam da su neke cure to radile hidrogenom. Nisu mi se svidjeli rezultati. Setale su sa zutim, poprilicno vidljivim dlakama,
Radije bi ih uklonila, nego izbjelila vec i tako svijetle. Samo, meni je problem i sto bas na podrucju nausnice imam i blagu pigmentaciju. Pa bi mi idealno bilo kada bi jednim tretmanom uspjela rjesiti i dlake i nju.
Istina, pigmentacija je jedva uocljiva i nastala je od sunca. Ali, tu je i meni dodatno otezava situaciju.
Na svijeltim dlacicama ,po meni nema bas smisla laser jer je termicki prenos los. Eventualno sa specificnim laserima ali obicno ordinacije jedva imaju jedan laser a kamoli 2-3 za istu aplikaciju.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom