Pogledaj jedan post
Old 05.11.2008., 13:02   #1
Nestale bebe iz rodilišta i posvojena djeca

Dali je to moguce da beba nestane iz porodista da se proglasi mrtvom? Vjerujte mi da jeste. Moj brat je rodjen 67´.g. u jednom rijeckom porodilistu po rijecima tad dezurnog doktora kao zdrava beba. Navodno sljedeceg dana umire. Mojim roditeljima ne dozvoljavaju da vide mrtvo novorodjence nego im se saopstava da je dijete pokopano na jednom rijeckom groblju. Moji roditelji nevjeruju da im je beba umrla i vrse potragu ali naravno bezuspjesno.Ja nakon znaci 40 g. zapocinjem novu potragu jer nemogu da se pomirim sa tim da je ta beba umrla i negdje pokopana bez dozvole roditelja nego naprotiv vjerujem da je ziv i vjerovatno prodat kao sto je tih godina bio slucaj sa vise od 3000 beba. Tragajuci nailazim na puno vaznih podataka i greski koji su tada napravite nailazim na ljude koji su mi bili spremni pomoci koji su mi davali informacije i savjete. I saznajem da je po zahtjevu koji sam predala da dobijem njegovu smrtovnicu u maticnom uredu upisan da je 13.03.67.g. rodjen i da je 13.03.67.g. upisan kao pokojnik. Pronalazim groblje gdje je pokopan i govore mi da je pokopan 18.03.67´sa odobrenjem roditelja(koji nisu znali gdje im je mrtvo dijete) u djecju grobnicu . U bolnici mi govore da je preminuo 14.03.67´i istog dana pokopan. Molim vas sve koji ovo procitate da mi pomognete jel ja vise neznam sta da mislim . Niti jedan datum se neslaze i sve vise vjerujem da je zaista ziv . I zato vas sve opet molim ako imate bilo koji savjet , ideju ili ste usvojeni ili sumnjate u svoje biol. roditelje javite se pisi te mi ja cu vam biti jako zahvalna. Reci te mi svoje misljenje
bondiko is offline  
Odgovori s citatom