Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 24.04.2013., 22:18   #491
Quote:
woolverine kaže: Pogledaj post

ako kroz "atlas" prolaze živci koji vežu mozak sa cijelim tijelom i organima, ti živci bi trebali provoditi impulse u oba smjera, pa ako je zbog išćašenja atlasa taj put "blokiran" naravno da i živci ne mogu provoditi impulse onako kako bi trebali i zbog toga nastaju razne "bolesti" i "stanja" kako ih "doktori" (mesari) vole nazivati (jer ako zbog stalnih suženja na autoputu zagreb split nastaju prometne gužve još složeniji problem je u ljudskom organizmu kada nema prometa u oba smjera), (a ljudski organizam je kao violina, kada je dobro ugođen na njemu je moguće odsvirati najljepše skladbe, a ako nije ugođen bubnjići bole).



p.s. cijena ovog tretmana je 1300 kn i ako stvarno pomaže to je ništa u usporedbi sa zdravljem osobe koju volim
slažem se
ja sam namjestila atlas atlasprofilax metodom prije nešto više od mjesec dana i od tad me nema na forumu
stvarno boli, bila sam i na kontroli i preporučena mi je još i sportska masaža
imam inače uklještenje između L5 i S1 i kad sam čula da bi bilo dobro namjestiti prvi vratni kralježak odmah sam otišla na to, ipak je to sam početak kičme i još vratna kralježnica pa ako se može namjestiti zašto ne, a kiropraktičari to ne rade (bila sam i kod kiropraktičara)
još me bole križa,(puno manje) ali očekujem da će to proći s vremenom a ne za jedan dan ili za pol sata kao kad popiješ tabletu protiv bolova
spuzvica98 is offline  
Odgovori s citatom