Tema: Silikoni!
Pogledaj jedan post
Old 24.07.2007., 02:02   #16
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
gLUMIČIĆ ZA NOSEVE,kINCL ZA SISE,TO JE OPĆE POZNATO
pogotovo tebi bih savjetovala, ako se ikada odlučiš definitivno za zahvat - odi kod Glumičića, sigurna sam za razliku od mnogih drugih doktora da on ima liječnički kodeks i sigurno ti ne bi dirao nos samo da zaradi,
najbolje će ti objasniti sa stručne strane što misli.
Iz prve ruke ti kažem, mojoj prijateljici je odbio operirati nos uvjerivši je da joj baš takav pristaje uz njeno lice.

A ovi što pričaju protiv njega ne znam na čemu temelje to? Na njegovom nastupu i kontaktu s medijma? Čovjek je samo otvoren u pogledu toga i na neki način je pridonio skidanju tog velikog mita sa te grane kirurgije kod nas.

Ne znam za druge liječnike, ali Glumičić je diplomirao medicinu sa 22 godine života što ne znam kome je uspjelo, cijeli život proveo na usavršavanjima pored redovite specijalizacije i za njega doista ne postoje argumenti da ga se naziva lakrdijašem - samo jal, ljudska zloba ili ljubomora možda.

Što se tiče djevojke koja želi silikone - prvo žao mi je da netko ima takve komplekse da zbog njih ne ide na plažu, da se skriva...
Vjeruj, nisu dečkima grudi presudne kod djevojaka, jesu nekima manje ili više važne, ali sigurno nisu kriterij po kojem (bar oni normalni - pretpostavljam da takve i ti sama gledaš) će ih neka djevojka privući ili im zadržati pažnju.

Zašto bi se ti skrivala? Zdrava si, mlada i sama kažeš - zgodna - lijepo izidji i ovo ljeto se kupaj, a operaciju ako je već odluka definitivna radije ostavi za jesen, lakše ćeš podnijet kad zahladi i sve.

Kinčl je istina vjerujem najveći stručnjak za grudi i općenito za zahvate na tijelu i odlična ti je odluka ako je već donesena.

A ovo ljeto iskoristi, ko zna možda se baš svidiš sebi i riješiš kompleksa kad vidiš da i netko drugi ih može zavoljet kakve jesu.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom