Pogledaj jedan post
Old 16.04.2012., 17:27   #22
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
- misliš da netko, tko bijesnim osobnim napadom reagira na predočenje činjenica koje pokazuju kako nije u pravu -nema psihičkih problema ?

- nakon rasprave u kojoj netko decidirano pokaže kako mu ništa nije jasno, kažnjivo je to ustvrditi ?

- Nerazumni, koji od početka svoga kloniranja, iz posta u post valja ovakve bisere koji veze nemaju sa temom, je logičar ili "logičar" ?
Imao, nemao - nije na nama da o tome sudimo. Barem ne javno. I da - reći nekome da je za psihijatriju, a na temelju neke rasprave, koja uz to nije na forumu gdje se daju psihološki savjeti, jest uvreda.
I čiji je Nerazumni klon?

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
- dozvoljeno je neargumentirano ocrnjivati i pljuvati razum, logiku i znanost, ali nije dozvoljeno tome se usprotiviti ?
Nije moja (naša) krivica ako netko ne može/ne želi/ne zna argumentirano raspravljati. Gdje je rečeno da se ne smiješ usprotivit? Samo to učini na adekvatan način, a ako misliš da je tvoja replika nepravedno kartonirana/izbrisana, prijavi post na kojeg si odgovarao.
Btw, jasno je da i sama replika može biti neadekvatna, neovisno o citiranom postu.


Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Sori i te kako me se tiču ako me se kartonira zbog jednakog načina ophođenja prema drugima koji se ne kartonira kod njih.
A nisi pomislio da si koji put ti taj koji "započinje"? A ako misliš da trollaju, nemoj im odgovarati.

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
A koji se to točno put treba uzdržat od komentiranja svega ? I što je to "sve" ? "Alternativni" oftopik je o.k., ali haramovi komentari na iste se ne toleriraju ? Da znam za ubuduće...
Nema puno alternativnog offtopika. Jedan krene i nakon toga uslijedi lančana reakcija. Ti jako dobro znaš što sam rekao i na što sam mislio, a ako ne znaš procijeniti kada na nešto treba reagirati, a kada ne, ja tu ne mogu puno pomoći..

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Molim!? Neko kao henkak je ontopik, i opus mu je potreban ? Ili Nerazumni koji ni slova u vezi s temom Nibiru nije napisao, već pokušava progurati ono što se ni na Religiji ili Filozofiji ne usudi ?

Ako je Alternativa, nije psihijatrijska ustanova gdje pacijenti pizde na one koji im predoče činjenice koje ne podupiru njihova razmišljanja.
Ako misliš održati minimum tolerancije, trebaš pokazati da pljuvanje ničijih stavova nije prihvatljivo, ne samo onih alternativnih.
Alternativa pdf postoji da bi ljudi kao henkak i Nerazumni mogli reći ono što misle, inače bi u slučaju odlaska na npr. PZ pobrali karton, a vrlo vjerojatno i parcijalu. To je špranca odavna na Forumu.

Pljuvanje stavova nije prihvatljivo i tu se slažemo. Međutim, ako ćemo se striktno držati toga, ode pola pdf-a baj baj. Ti ni ne znaš koliko se toga briše jer je "too much".
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom