Pogledaj jedan post
Old 04.05.2012., 14:57   #25
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Od svega ovoga što si citirao, moj propust je samo jedan. Pazi - jedan. Ne tiče me se što rade/ne rade ostali modovi na svom pdf-u. Također mi nije jasno kako si uspio citirati izbrisane postove. Očito na dotičnog imaš nekakav pik, a na vama je da to riješite među sobom.
Nemam ja na dotičnog pik, taj ima pik na cijeli svijet, i nije jedini na tom podforumu... ti si spomenuo kako takvi imaju pravo na iznošenje mišljenja jer tematski doprinose, a ja primjećujem da je to sve skupa bulšit; od iznošenja takvih "mišljenja" do nesimetrične tolerancije u njihovu korist...
a postovi koje sam citirao tada su bili vidljivi (valjda je još netko zapazio ovu temu)... i što to znači da to "riješimo među sobom", na koji način? Na forumu ne možemo, pa onda -slanjem opscenih peemova -ili da se potražimo u nekoj mračnoj uličici -ili šta?

Ali mene zanima kako netko može mene (ili općenito čitav segment ljudi koji razmišljaju logički konzistentno) okvalificirati kao psihički poremećenog (s namjerom vrijeđanja), i još proći bolje kad mu se uzvrati istom mjerom ali argumentirano (ili misliš da je normalno da, u anonimnoj komunikaciji, netko na predočenje činjenica koje pokazuju kako nije u pravu -reagira bijesnim osobnim napadima?) -ovo se u prvom redu odnosi na moj kartonirani odgovor Kerefeku (pogledaj kakve si mu sve meni upućene postove izbrisao pa reci tko ima pik na koga), ali je primjetljivo i šire...
Zapravo me i ne zanima, sve mi je jasno -samo sam poželio da to ovako tematski izdvojeno istaknem, jer bi na Žalbama za kartone prošlo prilično nezapaženo i obrađeno automatizmom bez želje da se uđe u neke detalje.

Pišem ovo zbog iskrene želje da se komunikacija na tom podforumu malo popravi, jer bi mogao biti zgodna nadopuna ili protuteža Prirodnim znanostima (u smislu razbijanja zabluda i tabua kako u znanosti tako i u pseudoznanosti), samo toga neće biti dok god se budu tolerirali razni psihotični ispadi s ruba pameti, a gušile reakcije na njih. Dobro, i ja sam u nekoj mjeri kriv jer više nemam strpljenja, kao u početku, svaku dlaku ispravljati u toj šumi nebuloza -ali brate mili nemam ja moderatorske alate pri ruci
haram is offline  
Odgovori s citatom