Pogledaj jedan post
Old 02.02.2012., 09:24   #15
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
sad, kad je svijet postao globalno selo, malo je vjerojatno da nam dijete neće kad tad otići u neku stranu zemlju živjeti neko vrijeme. Pa i ja bih rado zbrisala u Belgiju ili u Dansku da me ovdje ne drži puno toga, tj. obitelj, prije svega...
Zapravo mi se najviše sviđa norveški običaj gdje u manjim gradovima cijele porodice sa svim ograncima žive zajedno u istoj ulici.
Jedino se nadam da mi klinac neće jednog dana otići npr. u Japan učiti japanski, kao moj bratić ili tako negdje Bogu iza nogu. Preciznije, nadam se da neće otići izvan Europe, da se možemo viđati preko vikenda. Ne znam, ako baš bude poželio otići izvan Europe, ipak ću ga nagovarati da razmisli... pa da još jednom razmisli, možda sam ja sebična mama, tko zna?
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ajme horora

ja samu sebe uvjeravam da ce mi to biti bas super, da se uopce necu brinuti i da cu kad se odseli njenu sobu pretvoriti u npr teretanu
svijet je globalno selo, skype i kamera su super - ne ždere mene briga da će joj se nešto desiti, najgora mi je pomisao da tamo negdje tisućama kilometara daleko sjedi sama u kutu sobe i plaće (kako je veliki emotivac to je vrlo vjerojatno), a ja ju ne mogu pitati - "ej, koka, kaj je!!" i ona se nemože nervozno istresti na mene - "ma pusti me, sve je u redu!!"
nides is offline  
Odgovori s citatom