Pogledaj jedan post
Old 24.06.2017., 14:48   #34
Globalno zagrijavanje je za mene na neki način glupost jer to već najavljuju desetljećima. Po njima sav led se do sad trebao otopiti kako su govorili u prošlom stoljeću itd... Non stop govore kako će doći, pa dobro čovječe gdje je onda? Već 30 godina trubite da će doći, stvarno sam zadivljen jer dolazi već toliko dugo, a još nije stiglo evo ne znam... Za mene sve ovo što se dešava znači suše, poplave, etc. to je sve na neki način normalno jer to se i prije dešavalo. Opće je poznato da zemlja ima svoje cikluse koji imaju određen period trajanja i onda se smjenjuju što je i za očekivati. Čim negdje dođe poplava ili neka dr. prirodna nepogoda, odma su svi HAARP, Bog kažnjava, ljudi gušteri su krivi za ovo, globalno zagrijavanje, itd. bahahaha pa ja umirem na to... Koje gluposti čovjek može izvaliti i ostati živ. Kad se sav led otopi kao razina vode će se podići za 90 metara hahaha!! Ja kažem da neće ni približno ako se to desi. Stavite kocku leda u čašu vode i pratite što će se desiti, isto je i u ovom slučaju naravno samo mnogo puta uvećano. Led svojim obujmom djeluje na vodu i povećava joj obujam i za do nekoliko puta u toj čaši, ali čim se otopi razina ostane ista, to znači u javi kad bi se sav led otopio, razina vode bi porasla, ali bi jednako tako bitnije pala odmah nakon toga jer ovo su ipak puno puno veći razmjeri nego ova kocka leda u čaši. Još mi se nije desilo kad sam napunio čašu da kad se kocka leda otopila da se višak prelio, eto... Pametnom dosta!! Toliko o globalnom zagrijavanju i punjenju glava ljudi glupostima u svrhu kojekakvih stvari o kojima neću ovaj puta.
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom