Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 23:51   #1364
Ovo mi je obrisani post sa trol teme na linku, ultimativni trash.
Znao sam da će mi ga obrisati zato sam i kopirao, i napravio i Screen Shot.
Tako da se može reći da je i moderatura Trash, jednostavno ne smiješ napisati cool post, ovo mi je već ne znam koji tog tipa a da su ga obrisali.
https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post64525315
Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Frendica studira i nema svoja primanja. Ima jednog frenda koji je zaljubljen u nju i želi bit s njom. Tip je normalan, zreo, dobar kao kruh. Ona ne želi biti s njim, ali svejedno povremeno spava s njim.
Baš čudno, ne želi biti sa njim ali spava sa njim, što joj je onda on?
Svodnik koji ju je navukao na heroin?
Quote:
Ima i nekog tipa koji joj je kao neki fuck buddy.
Joj što volim ova cool izražavanja.
Quote:
Ostaje trudna. Odlučuje zadržati dijete. Po njenoj računici dijete je od drugog tipa, ali je u dovoljno kratkom vremenu spavala i sa prvim da mu može 'podvaliti dijete' bez da on skuži istinu.
Znači spavala je sa Abramovićem nakon što joj je kasnila mjesečnica?
Tj dok je već bila trudna, ali nije odmah bila sigurna da li je trudna pa je "za svaki slučaj" spavala i sa Abramovićem?
Ako je spavala sa obojicom prije mjesečnice onda teško da zna išta.

Quote:
Odlučuje to i napraviti. Zašto? Kao što sam rekla tip je super i ima super posao, plaću i stan.
Ali? Što mu fali?
Quote:
Drugi tip je nezreo, bez neke perspektive u životu, radi za neku mizernu plaću, polovicu plaće daje doma (živi s roditeljima) jer im fin. situacija nije bajna. Kad bi njemu rekla da je trudna s njim jedina opcija bi bila da se ona useli njegovima u mali stan. Kaže prvom tipu da je trudna. On sretan, njegova obitelj sretna, oni su kao sad u vezi i useljava se kod njega.
Drugi tip je nezreo, bla bla bla, ali daje POLOVICU plaće roditeljima?
Kako se on zove, majka Terezija ili sveti Savo možda?
Quote:
Reći mu ili ne da dijete nije njegovo? Što bi ste vi napravili?

P.S. S frendicom se družim godinama i bilo je potpuno razumna osoba do ove situacije.
Da li je u međuvremenu počela konzumirati droge ili se učlanila u HDZ?
Quote:
Ne znam što ju je spopalo Kad sam je pitala zašto to radi rekla je da s ovim drugim tipom bi morala uselit njegovima koje uopće ne poznaje, tko zna bi li imali dovoljno novaca za dijete i ne želi bit u vezi s njim, a ovaj prvi joj je drag i dobro bi funkcionirali zajedno.
A što ne bi sa tim dečkom za 1800 kn plaćala stan i režije, pa momak je svetac, daje pola od 4500 kn roditeljima, roditelji ga se ne bi odrekli da si umjesto toga daje za stan, štoviše, bili bi ponosni.
A i "studentica" od 3 banke bi mogla nešto raditi, i onako ništa ne uči.

A da, tema ne bi bila dovoljno dramatična.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom