Tema: Otkaz - Q&A
Pogledaj jedan post
Old 18.05.2007., 21:25   #20
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Imam ugovor o radu na određeno vrijeme koji mi firma želi produljiti na neodređeno. S obzirom da ne želim više tamo raditi, a iz nekih privatnih razloga do jeseni bi bila kod kuće, zanima me da li imam pravo na novčanu naknadu ukoliko ne potpišem ugovor. Odnosno, kako ovi na Zavodu za zapošljavanje znaju tko nije potpisao?
Oprosti, ali nisi fer. Uzimala bi lovu na dva mjesta. Da li znaš uopće da jako malo firmi ima koje daju ugovor za stalno. Ljudi jedva čekaju da dobiju posao pa makar i na mjesec dana, a da ne govorimo za stalno. A tebi to nije dosta i želiš još i nećeš raditi. Mislim da ti netreba dati nikakav posao i da radiš u mojoj trgovini dao bih ti otkaz to je sigurno, kao što bih i tvom referentu u burzi poslao napomenuo tvojim sklonostima, a i u centar za skrb, te poreznu da se usklade sva tvoja primanja.
Slažem se i s postom "da je meni vlast". Također bih ukinuo sve te povlastice neradnicima, jer mi koji radimo debelo izdvajamo za neradnike i onda i mi manje imamo, jer trebamo nadoknaditi njihovo ležanje kod kuće.
Mr.Ex.Boss is offline  
Odgovori s citatom