Pogledaj jedan post
Old 20.07.2010., 02:02   #1
Exclamation Kad se uloge zamijene - ja želim seks, a moj partner ne?!

Kao što i sam naziv teme kaže, imam jedan čudan problem...

Situacija je ovakva...
u pomalo sam svježoj vezi, da to tako nazovem. Nakon par veza, bezuspješnih, upoznala sam čovjeka koji je čista suprotnost svima, od samog početka. Pametan, ambiciozan, stabilan, duhovit, drag, ali i stvarno jako zgodan.

Međutim, problem je slijedeći – u krevetu, naravno.
Ja sam žena kojoj je zaista stalo do seksualnog života. Da me se krivo ne shvati, nikad nisam bila promiskuitetna, spavala sam sa svega par muškaraca i to uvijek u svojim dužim vezama... Međutim, seks mi je zaista bitan u vezi i jednostavno ne mogu zamisliti život, pa ni odnos s nekim, pogotovo ako mi je zaista stalo do te osobe, bez toga.
No moja bolja polovica već nekoliko godina nije imao nikoga, te je solirao. Čak ni neke avanture. On je osoba na mjestu, bečka škola, drži do sitnica i pazi na ženu kao kap vode na dlanu. Ali kad je riječ o seksu... Baš ništa. Konkretnije, njemu seks u vezi uopće nije bitan. On radije pročita neku knjigu, želi sa mnom putovati, baviti se nečim... A seksualni život trpi. Ja shvaćam da je njemu bitan i posao i karijera, ali pitam se, u čemu je problem? On se izvlači na to kako je razlog u tome što godinama nije imao nikoga... Ali kako da uživam s nekim u seksu kad većinu toga ja napravim, svršim, a njemu je to dovoljno i želi zaspati nakon toga? I da, on NIKAD ne svrši.

Što da radim?
Uvjerena sam da će se sad ovdje naći milijun komentara zaprepaštenja i smijeha... Ruku na srce, možda bih i ja tako reagirala prije... No s obzirom da sam sad u takvoj situaciji kakvoj jesam, nije mi smiješno.
Nisam tip osobe da bih nekog ostavila zbog lošeg seksa ili u ovom slučaju – BEZ seksa, jer mi je stalo do njega... Ali zar sam ja sebična što imam svoje potrebe, kao i većina ostalih?
Imam osjećaj kao da ja nosim hlače u vezi zbog toga, jer on također ne shvaća što ja kao žena toliko volim seks...
Ako ima netko u istoj situaciji ili barem neki savjet, mišljenje... Bila bih vam jako zahvalna...

Zadnje uređivanje Simple Fille : 20.07.2010. at 11:53. Reason: promjena fonta
mrs.me is offline