Pogledaj jedan post
Old 22.06.2012., 10:22   #974
Quote:
elloco kaže: Pogledaj post
i meni više dosadilo, idem se kao zabaviti pa se sijećam samo prva dva sata, a nema me cijelu noć. i u tome što se ne sijećam pravim gluposti, ispadam glup, zamjeram se ljudima, mlavim svoj auto, trošim lovu itditd...nakon toga buđenje...sreća ako sam u svom krevetu a ne na nekakvom kolodvoru, bog te pita kojoj zgradi, na stubištu, autu , ili sa ružnom i pijanom ženom u krevetu...užas..
danima nakon toga u depri jer sam glup kad sam pijan, pa jedno vrijeme tako..neki ljudi se sprdaju, nki me gledaju sa sažaljenjem, neki bi me tukli..
sad mi je dobro, ne boli glava, krize nemam, žena i prijatelji me podržavaju, ostali se navikavaju...sve u svemu, puno bolje..
i to je jedini i pravi put, i samo ustraj u tome, iz osobnog iskustva znam da se moze i na svadbi biti trijezan i da se usput zabavim da valja, a i koliko nam se zivot popravi bez alkohola to je neprocjenjivo, i koliko pametnije razmisljamo i svaki dan koji sam trijezan mi donese nesto novo ali pozitivno, a dok samo pio uvijek isto, pjan i pjan i boli me djon za svime, nek se ima u sebi gajbusa i sve pet,
Otriježnjeni is offline  
Odgovori s citatom