Pogledaj jedan post
Old 17.07.2012., 16:04   #979
Quote:
Hotimir kaže: Pogledaj post
Kad se prestane piti svi problemi se pojave. Problema nema samo kad je čovjek pijan.
Nije lako nositi se s problemima, a svi problemi se riješe, neki dobro, neki loše.
Ali moraju se rješavati.
Ja nisam imao nikakvih problema dok sam non stop pio. Osim sa zdravljem,(redovite bolesti alkoholizma) ali to nisam znao, pa mi ni to nije bio problem.
A onda kad sam prestao piti, odlučio sam živjeti normalan i miran obiteljski život. Upoznao sam ženu, planirali smo napraviti kuću, skrasili se u Zagrebu, oboje imali posao, živjeli, radili, planirali i dijete... To je tako trajalo pet godina a onda me žena ostavila i otišla nekam za nekim jebačem, a moji su se snovi o obiteljskom životu u trenu srušili ko kula od karata. Niti žene, niti kuće, niti djece, ništa... Ostao sam sam u iznajmljenom stanu i vratio sam se kod stare doma. I sada tako dalje guram kak ide ide, tako je to u životu.
Ovo sam napisao da ti pokažem kako i loše riješen problem nije razlog za ponovni alkoholizam.
Bravo, Hotimire. Sigurna sam da bi veliki broj bivsih alkoholicara pokleklo da im se desilo to sto je tebi.
Ti si pravi dokaz da se sve moze kada se to zeli
shiza is offline  
Odgovori s citatom