Pogledaj jedan post
Old 18.11.2017., 18:08   #9435
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Meni je u tom članku problematično što bi većina tih imigranata htjeli biti neki novinari, politolozi itd. i sl. Mislim... svatko ima slobodu birati zanimanje kojim će se bavit, ali ne možemo svi biti novinari i politolozi. AI će u ogromnom postotku zamijeniti potrebu za prevoditeljima; - ustvari, to se već i događa.

Nije mi nikakav problem sjesti do osobe drugačije kulture.

A što se tiče razlike Hrvata-migranata i ovih sa BI. Niti jedan Hrvat se još nije digao negdje u zrak i ubio ljude okolo u ime bilo kakvog vjerskog ili političkog cilja. Među ovima sa BI ima ekstremista a dovoljan je jedan jedini ekstremist na njih deset tisuća koji će se raznijeti eksplozivnim pojasom u mnoštvu i pobiti ljude oko sebe.

Moram li napominjati da se neki od bombaša samoubojica ne zadovoljavaju samo dizanjem aktivacijom pojasan, nego došu autom/kamionom pa najprije gaze pješake, pa se tek onda ""dignu u zrak""; kako bi ljudske žrtve bile što veće.

Moram li napominjati da je na BI i u Avganistanu bilo visoko koordiniranih napada bombašima samoubojicama. Toliko dobro koordiniranih, da se npr. jedan raznese u mnoštvu, drugi sačeka da nastane dovoljno velika panika jer ljudi prilaze pomoći unesrećenima, pa onda se ide diči još jedan bombaš-samoubojica dići u zrak kako bi u što većoj gužvi napravili što veću štetu. Da su npr. napali odvojeno u roku od dan-dva ili više vremena, broj žrtava ne bib io toliki kao kad napade izvedu koordinirano. Mislim da je na ovaj način poginulo 80-90 ljudi u nekoj đamiji u Bagdadu.

I još k tome smo, kako si i sam jako dobro primjetio, prodavali oružje KSA i Jordanu; pa smo time izloženiji potencijalnim napadima bombaša-samoubojica.

Po tvojoj prici ispada da su svi Arapi ili muslimani opcenito teroristi,
nistarije i paraziti,doslovno neka niza vrsta u odnosu na "superiorne"
Hrvate.Nije lijepo tako generalizirati i etiketirati cijeli jedan
narod.Na kraju krajeva to je daleko od istine.

Hasan Haidar Diab,Hamed Bangoura,seik Fares iz Zagorja,samo su
neki od Arapa,i muslimana opcenito koji su pozitivni primjeri i
dokaz integracije u nase drustvo,ozenili su Hrvatice,osnovali
obitelj i rade i doprinose drzavi.Takvi obogacuju drustvo i dobrodosli
su u Hrvatsku.

Na kraju krajeva svidjalo se to nama ili ne,to je buducnost Hrvatske
da ce doci do priljeva imigranata posto u dosta zemalja bjesne
ratovi i nestabilnost a nama fali ljudi jer smo demografski u
katastrofalnom stanju.Treba to iskoristiti na obostrano zadovoljstvo.
balkanunited is offline