Pogledaj jedan post
Old 06.02.2010., 20:33   #19
Pod hitno ali stvarno pod hitno uvest školske uniforme sa svim mogućim konzekvencama za one koji ih ne nose i to od kuće do škole i natrag.

Pa polako stvari dovodit u red i u školi i oko škole i na ulici.

Nije poanta u stvaranju autoriteta nastavnika jer ga on mora imat dolaskom ispred razreda nego je poanta da se jednom započme sa sustavom odgovornosti od učenika do roditelja i škole u svim smjerovima. Učenik razbije staklo a tata plati i to osvane u novinama pa da vidiš nakon 100-te kazne učenicima i roditeljima kako će se polako počet stvari smirivat.

Oni moj je u petom na polugodištu popija asa iz zemljopisa i ja sam otišao u školu do nastavnice i kad sam se predstavio i kazao zašto sam došao žena je umrla i ko zna šta je mislila a ja sam je samo pitao je li dobio jedan jer nije učija ili jer je radija sranja. Ako je ovo drugo moj je problem a ako je ovo prvo valjda će imat šansu to ispravit.
Od toga je prošlo poprilično a kad me ta nastavnica i danas vidi ispričamo se ko najbolji prijatelji jer je do tada od roditelja loših učenika imala samo probleme a ima ih i danas.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 06.02.2010. at 20:38.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom