Pogledaj jedan post
Old 15.07.2008., 12:41   #104
Bez brige, ima nas dosta! I mene vec par godina muci IBS. Bio sam na 1001 pregledu i sve stima. Evo, da i neke nabrojim: UZV (OK), gastroskopija (lagani kronični gastritis..a ko ga nema danas?!, dakle nista opasno i nije zbog toga), min 5 puta provjera krvi (uvijek sve ok), provokacije na amebe (OK), testiranja stolice i mokrace na sve i svasta par puta (OK), pregled kod 2 gastroenterologa, u VZ i u ZG (ista prica..IBS radi stresa i lose ishrane)..sigurno sam vise zaboravio kaj je sve bilo!

Dakle, uvijek sve ok. Pregledi su bili sa svih strana, od gastro do uroloških i uvijek sve dobro a meni nije dobro.
Isto kao i vecini pocelo pod kraj studija. Samo kaj se ja 100x manje sad zivciram nego prije, valjda je to utjecaj od prijašnjeg stresa.

Kao što je i mišica27 napisala, meni je isto tako. Traje nekih tri..četiri dan da je lose i onda bude sljedecih recimo 10 dobro. I jos uvijek ne mogu skuzit zbog cega se to dogadja. Navecer legnem i sve ok, ujutro sam drugi covjek.. Kod mene je velik problem kaj se stvara zrak u meni a neznam zbog cega. I povezano je sa stolicom, kad je stolica normalna (po boji, mirisu (smradu), kolicini itd) onda je dobro.

Od tableta još trošim Rudakol 3x2 (2|2|2) iako mi ne pomaze puno, probao sam i Kreon, Pankreoflat, pio Nexium radi gastritisa, ProLife..nista ne pomaze.

Ja sam odustao od daljnjih pregleda i trovanja tabletama. Nadam se čudu i vjerujem da ce bit 'kako došlo tako prošlo'!

Lp i sretno!
zac013 is offline  
Odgovori s citatom