Pogledaj jedan post
Old 08.10.2011., 11:18   #11
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Čekaj, veza je počela nakon što si napustila posao i danas radiš drugi posao. Zašto ti je to najveća greška u životu?
I kakve veze ima šta ljudi vide, kolike su im oči i šta će selo reć?

Zato što je ovo posao gdje sam daleko manje zadovoljna i znatno manje plaćena nego onaj posao. Drugo, jer sam tamo bila uspješna i pokazala rezultate i imala velike šanse za napredak. A ovdje imam svoj dio posla ali nemam neki razvoj. I jer si ne mogu oprostiti što mislim da sam mogla osigurati puno toga i razvijati se da nije bilo te situacije.


I jer bi se sutra vratila da mogu.


A što se tiče "što će selo reći", briga me, to me nikad nije zamarao i baš zato sam se opekla. Jer su počeli tračevi, ja sam rekla "baš me briga, posao obavljam dobro a s kime sam poslije na kavi i s kime razgovaram u 3 ujutro je privatno". Vraga je privatno kad je ona nadređena. Nije to samo tako u stvarnosti kad se dogodi. Jer se moj rad počeo omalovažavati, svaki dan sam slušala "hijearhija ovo, hijerarhija ono",moj manager je imao ispade na mene jer ga preskačem i o planovima pričam direktno s njom. Svakodnevni posao mi je postao noćna mora, a bila je i gomila laži. Recimo ona je oišla na put u Berlin, drugi dan se pojavio trač da sam išla s njom. To je glupost i trač ali uzbunio je recimo moje prve nadređene jer "što to znači poslovno da ja idem s njom tu ili tamo i da li to ugrožava NJIH!". Makar nisam išla ali takve priče su kolale po firmi i nije mi bilo nimalo lako raditi. Pogotovo jer sam posao radila kako treba.

A nije ni veza samo tako sa osobom zbog koje izgubiš svoje planove za budućnost, a ja sam ih imala i pukli su kao balon u mjesec dana. I kad svaki dan i dalje slušaš o tome poslu i tim ljudima, nije samo tako kako izgleda

I ne mislim da je ista situacija, ali slična je i može to proći puno bolje, ali željela sam da vidi moje iskustvo jer ne bi htjela da završi kao ja zbog tave situacije, pogotovo ako radi dobro

Zadnje uređivanje Teta2U : 08.10.2011. at 15:58. Reason: NE ŠTANCAJTE POSTOVE!!! editirajte već objavljeni post
visions is offline  
Odgovori s citatom