Pogledaj jedan post
Old 28.06.2007., 01:39   #8
Quote:
fjodor kaže: Pogledaj post
pa molim sve koji nešto znaju o tome da mi kažu....
npr koliko papa?
koliko košta bez pedigrea?
sa pedigreom?
znam da je miroljubiv...
htio bih mužjaka..
nadam se da ću si novac povratiti parenjem svog psića
navalite
evo ovak...

ja sam ti nedavno bio u istim dilemama...
kad kupujes psa te velicine i tako osjetljivog na bolest(usi, oci dlaka)novaca bi trebao imati...cisto iz razloga sto on mora dosta jesti, pa posjeti veterinaru itd...
Ja ti osobno ne patim od papira i do sad sam uzimao pse iskljucivo bez papira ali sad su se moja stajalista malo promjenila

uzeo sam ti zenkicu koja je sad stara 3mj bez papira i napravio sam si stresnu situaciju...pes je imao bolesno oko, gljivice u usima, unutarnje parazite...i jos dosta manjih problema...
malecka ti je bila tak isprepadana da joj je trebalo 15ak dana da se privikne ne nas doma, imamo problema sa rezanjem na druge pese itd...uglavnom ceka nas dug i mukotrpan put socializacije
to kaj je on miroljubiv je istina ali samo u slucaju da si ti u blizini(tog pesa ces uvijek morat imati na oku)...dosta su nepovjerljivi prema strancima,a prema ukucanima su miroljubivi
ako ti je to prvi pes te pasmine rade se odluci za zenkicu
imaju ti jaku karakternu crtu s kojom ces se morati moc nosit(moja malecka vec sad pokazuje znakove zajebanosti...npr. duri se na mene kad joj nesto nedam i po sat-dva itd...bas simpaticno )
mozda ti je to sve kod mene i genetski ali to su ti moja iskustva...
izasla ti je i knjiga o bordo dogama pa bi te savjetovao da se raspitas na:
http://scobert.mojforum.si/
kaj se love tice ja sam ti svoju malu platio 1500kn (...operacia oka 1000, i sve moguce pretrage i cijepljenja jos1500kn)
...muzjaci su ti na crno negdje oko 2000-2500kn

ali savjetujem ti da si uzmes pesa s papirima da te ne snadu nevolje ka i mene

iza ovih svih problema ti mogu samo reci da je moja Ruza zakon i da mi uopce nije zao ni para ni ulozenog truda oko nje...i da mi nece biti zao ni muke oko odgoja zato kaj je fakat posebna
__________________
oni imaju moc ali nasa je noc
stenebordosko is offline  
Odgovori s citatom