Tema: Alimentacija
Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 16:49   #4862
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Otroviću mali ...ja se najviše čudim sebičnosti roditelja i tome kako oboje samo vide sebe, a klince ko j***.
mahhhhh... ovo je huja na dijelu. 8 sati tjedno mu je previše (iako ne razumijem ZAŠTO jer je napisao da klince vidi dva do tri puta tjedno... to je jednaka satnica, ako je namjeravao s klincima provesti više od pola sata), ali on će sudu predložiti da djeca žive s njim kako bi napakostio bivšoj. kao... nije htjela prihvatiti moj prijedlog - E, PA!!! SAD ĆEMO VIDJETI!

djetinji inat i klasična priča, nažalost. fakat mi je drago što se i ovakav primjer javio na temu da se vidi i ona druga strana medalje.

uvijek se sjetim jednog dobrog prijatelja, liječnika - čovjek radio na Hitnoj - odselio na drugi kraj grada. stravično nestabilan raspored, užasno stresan i naporan posao, 2 sata vožnje do djece - viđao ih je više od 8 sati tjedno + uspio dejtati vrhunske komade. netko se može organizirati, a netko ne.

što ćeš.

Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ali opet zašto bi ona njemu odredjivala i uvjetovala kada i koliko i s kim...
ona je njemu iznijela svoj prijedlog. uzmi ili ostavi.

problematično je to što Khan misli da prijedlog za cilj ima uništenje njegovog života (ili mu netko time puni glavu) - a ženska predlaže VIŠE viđanja od onog što on želi. obično se život uništava tako da SPRIJEČIŠ viđanja oca i njegove djece.

njen prijedlog je - izuzev alimentacije s kojom je prećerala - zapravo skroz OK. logično da želi prodati zajedničku nekretninu ili ju dati u najam, to je dobar potez. daje više viđanja s djecom, sa svakim posebno - što je potrebno jer roditelj gradi specifičan odnos sa svakim djetetom, čemu se pak forumaš čudi jer je za njega to suludo (?!).

da stvar bude gora - ona predlaže 8 (slovima: OSAM) sati TJEDNO. SVEUKUPNO. to je jako malo, a gospodin bi na to potrošio tek četiri dana u tjednu (po danu dva sata) čime mu svaki vikend ostaje slobodan - u svakom slučaju, ima slobodna tri dana u tjednu. na koju foru će njegov život biti onemogućen...?

zašto želi da djeca žive s njim, ako bi tada imao trostruko manje slobodnog vremena nego da pristane na viđanje kakvo predlaže bivša? vjerujem da je u pitanju zapravo njegov komfor jer mu se ne da putovati po djecu i vraćati ih kući svakoga dana uz posao... pa mu je isplativije jednostavno živjeti s njima, dofurati si komada doma i tako riješi dvije muhe jednim udarcem.



neka idu na sud, svakako! ja sam sigurna da će Khan odlukom suda biti zadovoljan jer će dobiti ono što je na početku i htio - djeca ostaju s bivšom, vidi ih 2 do 3 puta tjedno + manja alimentacija od one koju je originalno ponudio. imaju ostatak života za spor oko nekretnine.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.

Zadnje uređivanje poison.Ivy : 13.09.2017. at 17:36.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom