Tema: Kebab
Pogledaj jedan post
Old 20.12.2010., 18:01   #248
Quote:
Poco Loco kaže: Pogledaj post
Prije tjedan-dva sam pojeo kebab u Dubravi (preko puta pitarela), nemre se uspoređivat sa ali ke babom.
Po meni, Ali kebab je u moru loših kebaba u zgb, još i ok.
Quote:
Poco Loco kaže: Pogledaj post
u Ali ke babi prosli tjedan neki novi lik (nisam ga prije viđao -jači, ćelavi) napravio mi je najbolji kebab koji sam pojeo u zadnjih ne znam kolko vremena ! svaka čast!
Dobro kakva je ovo jeftina reklama?

Za tvoju informaciju nitko nije uspoređivao kebab u Dubravi na lokaciji navedenoj u tvom upisu.

Ali kebab je dobar, ali sad ovoliko dobar ipak nije.

Gdje je sad onaj koji tvrdi kako nabavljaju meso u Njemačkoj?

Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
Jebem ti grad i drzavu,
u kojem ljudi neznaju nit sto ej kebab

Pa ljudi,ovo sto mi imamo po gradu... i sto oni zovu "kebab" o nema veze s vezom...i samo me zanima jel postoji kakva inspekcija koja to sve kontrolira...
jer nemozes mi prodavat taj sugavi mesni narezak pod imenom "kebab"...onda bi tako mogli isto prodavat vodu zasecernu kao jebeni cijedeni sok...
Morao bi bit neki normativ,zna se sto je kebab i doner i kakvo meso ide..i svatko tko to nemoze zadovoljit..neka svoj proizvod nazove TOPLI MESNI DORUCAK a ne kebab..jer on to NIJE.

nazalost,u gradu se sve vise otvara tih supa s mesnim doruckom..a pekara,kafana... vise nema po noci..tako da sam bio prisiljen jest ta smeca..

mislim pravi kebab je uvijek dobra fast food delicija..al ovo je stvarno preslo svaku mjeru govana,al doslovno..
Pravi kebab je odlična opcija, nažalost eto mi jedemo nešto što liči na kebab.
Pa sukladno tome izabiremo najbolji.

Tko bi to kontrolirao kad tu se tvrdi kako netko nabavlja meso iz Njemačke itd...
Ne postoji normativ koliko mesa mora ići, podrijetlo mesa, kvaliteta istog itd...

I sad u moru takvih loših kebaba tvrditi kako je neki savršen je čista glupost, kao i ove neke kvazi reklame.

Isto tako mogu reći kako sam u Osijeku jeo odličan kebab, razlog zašto mi je bio odličan jer nisam našao ništa drugog za pojesti na brzinu, a bio sam gladan. A objektivno je kebab bio prosječan, kako lepinja tako i meso, jedino je količina priloga bila neškrta.
__________________
Death is only the beginning
Ilargia is offline  
Odgovori s citatom