Pogledaj jedan post
Old 25.11.2007., 19:30   #18
Quote:
purger84 kaže: Pogledaj post
Ovako, radi se o mojoj curi njenoj obitelji.Već 2 do 3 godine nju, njezinu mamui brata sustavno psihički maltretita njihov otac koji boluje najvjerovatnije od shizofrenije(vozi se autom i počnu mu se priviđat navodni ljubavnici od mame,mama gleda rukomet sa kćerkom, svjetsko prvenstvo, drugi dan idiot ju optuži da ga vara sa Đombom???),da mene nema .
Ovo je radio otac moje prijateljice , žena se nije smjela ustati u wc po noći a kad bi pas zalajao, po noći, on bi ju istukao jer ne bi priznala ljubavnika koji se vrzma po dvorištu...strahovali su za njezin život (prijetio je svima ako ga ostavi) ali nekako kad je došlo do toga, preko noći se ostavio sviju. Stvarno je prekrižio cijelu obitelj (srećom, spasili su se) .
Danas živi s jednom studenticom (ima li ta mozga?), koja mu je cijelo vrijeme braka bila i ljubavnica (svi su im to počeli pričati kad su saznali za razvod )
Pije li taj pajdo?
Obično takve ideje dođu s alkoholom, to su mu i liječnici potvrdili (ovome jest).
I što je vrijeme više odmicalo, posljedice postajale očitije, manje je bilo šansi da ga nagovore na liječenje, paranoja ga je pucala, nitko mu nije mogao prići (urote i sl.ali ne toliko bizarne kao kod shizo).
U svjetlu vijesti iz crne kronike ovih dana, preporučam makniti se
lala is offline  
Odgovori s citatom