Pogledaj jedan post
Old 11.03.2008., 21:26   #5
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Sad me zanima, kako je pravno regulirana promjena operatera? Je li stari operater dužan pogasiti sve usluge koje sam do tada kod njega imao, ili postoji neka rupa po kojoj mogu izvesti ovakvu svinjariju? Ima li netko obavezu informirati me o tome da mi neke usluge neće biti ugašene i da njigovo isključivanje moram zatražiti (ako ne t-com, onda optima, na čijim stranicama piše da se ispunjava formular za prijenos usluga, a ne jednostavno za uzimanje nove usluge).
Finky ti je rekao, T-Comov DSL nije vezan bas za T-Com telefon, barem sto se prometa tice. Ja sad ne znam kako se kod tebe kreiralo ovih 140 Kuna. Jel to promet ili DSL veza (brzina)?

Telefonski broj mozes prebacit (kako bi zadrzao stari), prebacivanje DSL prikljucka kod drugog operatera mislim da samo po sebi ne postoji. Jednostavno se jedan gasi a drugi instalira. Optima je doduse mozda mogla za tebe odjavit stari DSL ako si ih i za to opunomocio, ali moguce da je bila jos neka ugovorna obaveza (vjerojatno bi spomenuo da je to bio slucaj).

Ako se zasiat radi o tocno 140 Kuna onda se vjerojatno radi o prometu (flat). "Brzina" ti je ocito zaista odjavljena. Moram priznat da je i meni malo cudno da ti je Optima odjavila "brzinu" a ne i "promet". Moguce da je njihov slamperaj. Da si u ugovornoj obavezi ne bi mogao ni "brzinu" odjavit.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom