Pogledaj jedan post
Old 25.04.2007., 13:30   #8
Quote:
klachko kaže: Pogledaj post
S obzirom da je porodican covek, verovatno Zagreb - doduse nikad nisam bio u Zagrebu, ali po ovome sto citam i koliko sam informisan, nudi za evropske standarde sasvim pristojne uslove. A i ti znas kako da postavis pitanje, djavole jedan

A sad mi odgovori na pitanja iz mog prethodnog posta...
Čekaj, ti nisi nikad bio u Zagrebu? Pa onda me niti ne čudi da ideš uspoređivat ta dva grada.

Ajoooooj, pa dođi na jedan vikend, da ti pokažem jedan krasan grad. Nećemo te zaklat, časna riječ!

Rekao sam prosječan Europljan. Vi stalno mislite da su svi ko vi 25-godišnjaci s nikakvim obvezama. Ajmo se napit ko majke. Uostalom, pamatan čovjek nakon 20 godina izlazaka zna da nmije bitno gdje si, nego s kim si.

A pitanje je bilo: Koji grad je bolji za život i posao? Da postaviš pitanje koji je grad bolji za provod, ja bih odmah priznao - Beograd. Ali provod ti je interesantan kad si 18-28 eventualno, poslije imaš neke druge prioritete. Osim toga otkriješ i da su i Zagreb i Beograd bezvezni, pa rađe skupiš lovu i odeš na dugi vikend u Prag, Amsterdam, Berlin ili London. Kužiš?
sjekira is offline