Pogledaj jedan post
Old 25.02.2011., 18:42   #10
Pa ovako, ako baš želiš jebati mater, prijavi inspekciji. Moj kolega je to napravil i radil to tri godine....tri godine im je jebal mater. jer njega nisu uzeli, a tip kojeg jesu nije udovoljaval uvjetima. I nisu mogli uzeti nikog tri godine, stalno su morali poništavati natječaj. On je za to vrijeme radio negdje drugdje, da se razumijemo....na kraju je on odustao, dosadilo mu, pa...uglavnom, možeš i anonimno. Inspekcija, pa čak ako i od odabranog kandidata tatica radi u njoj, ima obvezu poduzeti nešto, taman samo provjeriti to što ćeš navesti u prijavi. Samo ako je prijava anonimna, ne mogu ti poslati odgovor, kao što ni ne mogu pogledati zašto tvoja dokumentacija nije bila potpuna, što u njoj fali (možda preslika radne knjižice?). Ali moraju u roku od 30 dana "izaći na teren", kak se to veli. Znam i iz vlastitog iskustva. Nije istina da inspekcija ne poduzima ništa - čim im dođe urudžbirana tvoja pritužba, ne mogu kompletirati spis prije nego u njega stave i neko rješenje. Naravno da su tu moguće svakojake manipulacije, ali ako ništa drugo, barem si probala. Ja bi ti preporučila da prijaviš pod svojim imenom, inspekciji rada. Osim ako se nadaš da će te ubuduće ipak uzeti, onda znaš, ne smiješ se zamjeriti, kao, pa...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom