Pogledaj jedan post
Old 09.01.2003., 14:59   #19
Potroseno je kilobajta i kilobajta po forumima no odgovor je tesko uopciti. Sve ovisi o tebi i onoj drugoj strani, opcenito jednostavni i prirodni uleti su najbolji uvjeti. Mene je ista stvar mucila dosta dugo i nisam nasao neko univerzalno rijesenje. Svojoj curi sam pristupio kao da je poznajem deset godina a ona meni takoder. Upoznali smo se u mojoj firmi, rukovanje, izmjena imena itd ... Dosla je honorarno raditi u firmu, kako je dolazila jednom tjedno odlucih je malo bolje upoznati tj. porazgovarati tako da je pozovem na kavu. Pozvah je drugi put na kavu a ona ispali da ne pije kavu, pitam je hoce li neki sok ona ispali da ne moze. To je bilo na kraju radnog vremena pa sam se okrenuo i otisao kuci. Neki dan mi je rekla da je jednostavno zablokirala i tako odreagirala, kaze da je potom doslovno udarila glavom u vrata da je mislila kako ih je udubila. Slijedeci tijedan sam ponovio pitanje, otisli smo na 'kavicu' i zadrzali se pazi sad - 2.5 sata bez sekunde dosadivanja ili one grozne mrtve tisine. Sestoga su nam prosla 3 mjeseca ozbiljne veze ... Puno ovisi o tebi, no jos vise o njoj ...
Veky is offline  
Odgovori s citatom