Tema: Disleksija
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2015., 17:47   #26
buditedobro sve je to divno i krasno, ali daleko od realnosti. Imam i sama dijete s disleksijom i znam kolike ulare je imala njegova učiteljica RAZREDNE NASTAVE! Na moju inicijativu, i uz pomoć veza, dijete je testirano na SUVAGU u 4r. Učiteljicu je bolio đon što on zrcalno piše, što miješa slova, Što teško čita, njoj je samo bilo bitno da nju nitko ne proziva. Kada smo i dobili privremeno rješenje Grada za individualizirani program i to je ignorirala, a mene su masu puta prozivali kako sam mogla samoinicijativno odvesti dijete na testiranje, ponekad ga je i ismijavala pred cijelim razredom.. Ta kravetina (oprostite na izrazu, ali je upravo to), koja je trebala postaviti temelj obrazovanja mom djetetu, ga je zakopala do dna. Djetetu koje je, sudeći prema testovima, iznadprosječno inteligentno, stalno je srala po glavi sve 4 godine... ma, lektiru je napisao savršeno, ali ga je uvijek sjebala zbog crteža...ma, o čemu pričamo???? Stvarno mi dođe da napišem javno ime i prezime dotične gospođe...Na sreću, preselili smo u drugu školu, dijete ide logopedu, svi su angažirani, ne samo oko njega, već svi odreda poznaju djecu, od ravnateljice, pedagogice, logopedice...Škola je stara i doslovno se raspada, ali ljudi koji rade tamo su vrhunski...Nije 5.0 odlikaš, ali je sada čvrsta četvorka...

Zadnje uređivanje zelazny : 04.04.2015. at 18:08.
zelazny is offline  
Odgovori s citatom