Pogledaj jedan post
Old 17.03.2008., 16:52   #9
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Tradicev, ti si predao na ovjeru glavni projekt u V. Gorici? Kako napreduju stvari, ima li kakvih obećanja? Koliko već čekaš?

I usput... gdje se na kraju plaća komunalni i vodni - u VG ili u ZG (Hr vodama)?
Zeke, ja se još borim sa parcelacijom odnosno čekam Potvrdu da je parcelacija odrađena u skladu s lokacijskom dozvolom. Kad to dobijem i bude ovjereno u katastra onda ću moći predati glavni projekt na ovjeru a onda ću se još detaljnije raspitati i dosađivati kako mogu najbrže sam natjerati ih da mi obračunaju doprinose i daju uplatnice. Ne znam kakva je situacija kod tebe. S obzirom da ću ja morati čekati novi ZK izvadak sa novom kvadraturom zemljišta cijeli proces će potrajati duže, ali projekt se može predati i prije nego ovi u gruntovnici odrade pa kasnije samo doneseš izvadak. U međuvremenu pokušaš poplaćati sve doprinose i na kraju moraš platiti i onu pristojbu 8za obiteljske kuće je oko 800 kn).

Netko je već pisao da se ipak vodni doprinos plaća u ZG (nisam 100% siguran), a komunalni u općini (4. kat).
tradicev is offline  
Odgovori s citatom