Pogledaj jedan post
Old 18.08.2013., 19:25   #4
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ahu Sungur http://i41.tinypic.com/t5q2c4.jpg
Rodjena: 05.02.1981. Istanbul, Turska
Projekti: Binbir Gece
žena je u vrijeme snimanja AFK imala 30/31 godinu???? SAMO??? ja sam mislila da u RL ima 4 banke, kao npr. u seriji. iznenađena sam! deniz ugur (sanem) je 10 godina starija od nje, a izgleda 10 mlađe! btw. evo slika sa ljetovanja ahu -klik-

deniz ugur ima baš turbulentan život! majka joj je poznata balerina Suna Uğur, a otac poznati operni pjevač Mete Uğur. ovaj pregrozni tip (TV faca Reha Muhtar) joj bio 2. muž, ima s njim blizance Poyraz Deniz Muhtar & Mina Deniz Muhtar (evo kad su malo veći). međutim, što se dogodilo sa denizinim prvim mužem, İsmailom Hakkıjem Sunatom (također glumac), je prava drama. 2004. godine je ismali ubijen tijekom prepirke sa susjedovim sinom İhsanom Fuatom Özgenom. sunat je došao susjedu kako bi ga upozorio da stiša muziku koju je glasno slušao u vrtu svoje kuće. tu je izbila prepirka, sunat je otišao kući, uzeo atrapu pištolja (blank gun), vratio se ishanu kako bi ga zaplašio. ihsan, vidjevši sunata sa pištoljem, odlazi unutra, uzima svoj registrirani pištolj i sa 10 hitaca na mjestu ubije 38-osmogodišnjeg sunata. kasnije se ispostavilo da sunat nikada nije opalio iz svoje atrape (lažni pištolj). u nekim člancima je spominje da je ihsan pucao 8 puta. evo članak o svemu tome, možda nam xavi može pomoći. u tom momentu su sunat i deniz ugur imali 6-ogodišnjeg sina. kasnije znamo da je deniz za vrijeme AFK oboljela od raka. jedan veći intervju s njom.

Quote:
IZVOR/HURRIYET: In 2004 actor İsmail Hakkı Sunat was shot to death during an argument with his neighbor's son. İhsan Fuat Özgen, which broke out when Sunat warned his young neighbor, who was listening to music very loudly in the garden of his house, to be silent. As the two neighbors started to argue, Sunat went home and got his blank gun. Seeing Sunat with a weapon in his hand, Özgen took out his licensed gun and shot Sunat 10 times. It was later confirmed that Sunat did not fire the blank gun.
deniz & pok. suprug ismail hakki sunat



deniz & reha +blizanci



na ovoj slici mi je prelijepa!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline