Pogledaj jedan post
Old 13.05.2007., 16:46   #2
Evo, ja i moja dvomjesečna beba smo se vratile prije par dana iz bolnice. Escherichia c. Upala mokraćnih kanala i bubrega. Primala je lijek intravenozno 8 dana. Pustili su nas kući petog dana, nakon što par dana nije imala temperature a i nalaz mokraće bio sterilan, a ostalih dana smo odlazile ujutro i navečer na inekcije još. Sada kući pije ceporex, valjda preventivno. Mislim da vraćanje temperature ima veze s pravim antibiotikom. Znači, dok ne nađu onaj pravi. Posljedice ovise o uzroku. Znači, dok ti ne kažu što je uzrok tome, ne znaš ima li posljedica. Mogao bi biti reflux (proširenje kanalića pa se mokraća vraća u bubrege). Ako je blagog stupnja se samo ispravlja do, mislim, druge godine života, ako je jačeg stupnja se to naknadno riješava operativno. ALi nije to takva rijetkost i sve je to za ljude. Pazi, govorim ti ja, panična, još mi je beba ultra mala a imala je konjsku upalu i brdo brdo Escheriche koja je inače tvrdokorna bakterija. PA budi sretna da nije ta bakterija. To ima dosta dijece, osobito curica i ja se tješim time što je valjda medicina napredovala pa se i takve stvari riješe. Znaš kako kažu: svo zlo s tim.
Al razumijem te i mogu ti samo reći da to nije tako strašno, da je primarno da se njoj spusti temperatura i da se ne vraća. To ti je već pola puta za izlazak iz bolnice.
zizitop is offline  
Odgovori s citatom