Pogledaj jedan post
Old 30.07.2009., 16:44   #382
Quote:
jugoplastika kaže: Pogledaj post
Ma uopće me nije briga što se ne može pariti, nismo ga zato nabavili. Bilo mi je čudno što je vet samo odmahnuo rukom, kao to je uobičajeno, nikakav problem, takav je kakav je. Ok mi ga volimo takvog ali primjećujem pomalo čudno ponašanje, stalno se licka i gricka oko jaja a i blesast je, ni traga onoj smirenoj naravi retrivera. Ako ima netko još kakvu informaciju kao i gdje se to može obaviti u okolici Splita, koja je cijena, kakav je postupak i oporavak...unaprijed zahvaljujem.
Na vašem mjestu bih obavezno promijenila veterinara za početak. Nažalost, ne znam koga bih vam preporučila u Splitu, ali valjda će se netko javiti u vezi toga. Opet, kriptorhizam nije za zezanje pogotovo jer je pas već te dobi i što se prije to riješi tim bolje po njega. Ako do sad nije došlo do promijena na testisima mislim da bi trebalo biti sve ok nakon što ih se odstrani.
Što se ponašanja tiče kako vi kažete smirene naravi retrivera ja ne znam di ste čuli da su retriveri osobito goldeni mirne naravi, naprotiv, vrlo su živahni i blesasti kako kažete i vole jako puno aktivnosti, rada i igre, a on je k tome još i jako mlad tako da vas to ponašanje ne mora brinuti jer je normalno
white alien is offline  
Odgovori s citatom