Pogledaj jedan post
Old 11.06.2007., 14:46   #11
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
jaoj koji si ti idiot djete,pa jesi svjestan svojih nebuloza ode šta pišeš
A tko si ti da dijeliš epitete?
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
šta se tiče antiglobalista podržavan ih i vuče i mene na ulicu odma kad ih vidim i virujen i da ću se pridružit u nekom budućem prosvjedu. onako otprilike znam da su čak neki naši anarhisti, punkeri išli na te događaje ono baš zaozbiljno,ne znam jel to još u điru.nakon genove i atene stvari su ipak malo ozbiljnije virujen, i policija više ne prolazi lišo na ulici iako imaju i oružje i pendreke,suzavce, štitove...šteta jedino eto šta ima masu i previše ustvari ljudi ka ovaj prkan koji kaže da nema lihvarskih kamata i da jedni grade jer znaju drugi kupuju jer mogu...
Pa niš', idi onda na ulicu. Meni se čini da je dobar dio prosvjednika ionako samo na ulici jer možeš nekažnjeno bacati kamenje na ljude, i igrati se lovice sa policijom. Samo znaj da tako baš ništa nećeš promjeniti, takav protest se politički slično djelotvoran kao šora između Delija i BBB-ovaca.

Uvodni post dobro opisuje problem globalizacije, a to je zatvaranje našeg tržišta za proizvode zemalja u razvoju uz istodobno rušenje njihovih proizvodnih kapaciteta putem dumpinga. Međutim, to je zabranjeno baš pravilima WTO-a, i bilo bi znatno djelotvornije kad bi se antiglobalisti obratili boljem globalizmu, baš po pravilima WTO-a.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom