Pogledaj jedan post
Old 25.09.2009., 08:41   #7
Ajme, ajme...da klinsider, to se i ja razmisljam vezano za hondu, daa, vjerovatno je razvozana do krajnjih granica, a opet je i kao takva jos uvijek pouzdana, no to vise nije to...uzela sam ju radi cijene u obzir, iako mi je na trecem mjestu, upravo radi kilometraze i godista...inace sam CURA+prvi auto, dakle please uzmite sve u obzir! Novci, Erik Vajs: do 35 tisuca kn, zajedno s regom, zatim plus osiguranje, pa hajde recimo negdje do 37-8 tisuca SVE zajedno...dajte komentar na ove podatke, jer mi je hitno, zbilja, zato please...!!! U nedjelju idem na Jakusevac, na trznicu auta. Je li to o.k. ili je vise potez očajnika ? Nisam nikad bila i cujem da tamo ima svaceg....i da, imam jos jedno pitanje: ima li smisla hyundai getz 1.1 motor ili je to preslabo? dobra je strana valjda sto manje trosi, no ima li smisla uopce 1.1...Dakle i daalje je u pitanju hyndai ili skoda, SAVJETE I ISKUSTVA MOLIM!! Hvala...
p.s. Ovaj bih auto cuvala kao oci u glavi i vozila ga narednih 4-5 godina sigurno, uzmite i to u obzir...ako slucajno imate neki drugi prijedlog za ove novce, predlozite, no ova dva su mi najuzi izbor...DAKLE, SLUŠAM
Mamkanica is offline