Pogledaj jedan post
Old 23.06.2012., 20:03   #111
Quote:
*Cole* kaže: Pogledaj post

Danas na temu Chaveza i Venecuele - tekst nesto tipa socijalizam za 21. stoljece, pouka Europi - (sam tekst izaziva stvarno sprdanje) - sam komentirao kako zapravo Venecuela ima stvarno velike probleme u opskrbi osnovnih ziveznih namirnica kao sto su jaja, mlijeko i slicno, sto je rezultat kolektivizacije, sto korupcije, sto opce zaostalosti drzave, koja je usput receno, prema zadnji podacima pretekla Saudijsku arabiju po zalihama nafte, te je time broj jedan u svijetu, te je uz to jedna od vodecih izvoznica nafte.

Informacije o stanju sam nedavno dobio od prijatelja iz venecuele koji je preselio u europu...a uz to, samo dok upisete 'food shortage in venezuela' u google dobiti ce te dovoljno kredibilnih informacija na tu temu...
Ah, vid' ti vraga....
Ovako slično su tvrdili i silni iseljenici iz Irana koji su napustili zemlju nakon revolucije. Ono, da vladaju mule i da im zatiru prava...a dobar dio tih samih iseljenika su obični kapitalisti koji su bili primorani otići nakon što su ostali bez izvora novaca. Slično tako i za ostale "osovine zla". Stoga, izjave i informacije kojekakvih iseljenih prijatelja, kolega i sl. itekako treba uzeti s rezervom.
Ili vjerovati mainstream gadarijama., izbor je tvoj.
Imran is offline