Pogledaj jedan post
Old 17.11.2017., 18:39   #49
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Kapitala za što? Rekoh ne trebaš sagraditi 20 kuća da bi reklamirao poljoprivredne proizvode.
A ako govorimo o stranim turistima mogu ti iz prve ruke reći da ništa od toga. Mi imamo kuću u Istri, nije jeftin najam i ne dolaze najsiromašniji gosti. Nudimo večere, znam ugostitelje u okolici, na kraju krajeva vidim smeće koje ostave i mogu ti reći da je njihov najveći domet dostavljena pizza. Ista stvar sa autohtonim elementima, boli njih briga za to. Danas sa vrata pitaju koji je pass za wifi i najbitnije im je napraviti i postati cool slike.
Ti govoriš o masovnom turizmu na obali, a ja govorim o agroturizmu u kontinentu - takav profil gostiju neće nikada doći na poljoprivredno/ugostiteljsko imanje u kontinentu jer mu je tamo dosadno i takva ga ponuda ne zanima.... To je nešto sasvim drugo i neusporedivo.


Ali čak i u tvom slučaju siguran sam da bi se moglo nešto plasirati - možemo i probati napravit i eksperiment. Nažalost trebat će mi barem 3-4 godine, ali ako uspijem napravit ekološku marmeladu od naranača pošaljem ti besplatno 50-ak onih najmanjih staklenki i lijepo ih ponudi besplatno svojim gostima, samo im ostaviš u apartmanu, rečeš da je ekološko i domaće i da je to kao poklon - ako proizvod bude dobar, garantiram ti da će 10% gostiju pitat je li se toga može nabaviti još....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom