Pogledaj jedan post
Old 11.02.2018., 23:20   #1002
Pročitao:

LUX 119. Prokleta Koliba (od 38 str.)
LUX 120. Poruke Smrti
LUX 121. Očajničko Putovanje
LUX 122. Crveni Pijesak
LUX 123. Poslednja Žrtva (do 57 str.)

Kao i u prošloj priči, Zagor i Čiko još nisu dovršili svoju kolibu koja je uništena za vrijeme treće pojave Hellingena. Prošli put kad su počeli je obnavljati, going-going im je pojeo materijal, pa su morali ići u grad po novi i tako upali u novu avanturu (sa onim profesorima-znanstvenicima).

Sad kad su se vratili doma, opet je počela gradnja, ali pored Čika je to nemoguće i kako su se sjetili da je proljeće i time veliki sastanak poglavica, opet je koliba ostala nedovršena.

Jedna od dužih priča u kojoj se pojavljuje Winter Snake. Uzbudljiva avantura, crveni mravi, malo cmok cmok cmokanja () sa Fridom, ona tužna sudbina violiniste, napuštena utvrda, onaj otočić na kom su se branili, Zagor postaje taoc Winter Snakea.. puno zanimljivih stvari u ovoj priči, a možda je sve pomalo uništilo ulijetanjem Bignotija na kraju sa svojim crtežom, inače sve štima. Možda su neke odluke Zagora bile čudne, možda bi mi da smo na njegovom mjestu neke stvari uradili drugačije (predali onog Memphisa Winter Snakeu), ali to onda ne bi bio Zagor.

Kraj mi se baš svidio, dobro da su se Zagor i Čiko uspjeli izvući iz "nevolje"
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom