Pogledaj jedan post
Old 22.09.2007., 19:18   #8
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ja sam čula da je dan u sloveniji u takvom privatnom apartmanu oko 1000 kuna..
možda će i kod nas biti takva neka cifra...
al mene sad zanima da li će žene koje odluče platiti taj privatni dio-imati pravo birati i način poroda? jer šta ti vrijedi privatni apartman ako npr. u zagrebu nije u upotrebi kada za porod??da li će žena imati pravo na npr. porod u kadi ako općenito ta kada nije u upotrebi za ostale rodilje??

mislim..šta se uopće dobiva s tim privatnim rodilištem? jel to samo poseban apartman u sklopu jedne od bolnica (petrova, merkur..itd) ili je to nova zgrada , nova bolnica, novo rodilište-samo za one koji su spremni platiti??

Čula sam da je to potpuno nova zgrada i potpuno novo rodilište, zasebno od ostalih bolnica. Ne znam baš da li postoje sve mogućnosti poroda.
Vjerovatno je to za onog tko to otvara velika investicija tako da vjerujem da će biti i velike cijene. Ali meni ne igra uloga toliko način na koji roditi, da li postoji stolac, kada itd. meni je puno važnije da je oko mene stručni tim doktora.
Ja sam isto razmišljala o stolcu ali sam se brzo predomislila kada mi je jedna prijateljica koja je rodila na taj način rekla da nju nakon poroda na stolcu nisu šivali (jer to niti ne rade, valjda). I sada je još uvijek sedam mjeseci nakon poroda toliko otvorena da je to strašno.
Veronalona is offline  
Odgovori s citatom