Pogledaj jedan post
Old 03.01.2011., 16:58   #4
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
meni je copilot drazi posto ima tocniju mapu za HRV, a o jednostavnosti koristenja i a pogotovo nabavljanja karata za bilo koji dio svijeta i da ne pricam,

nego sad da te pitam, ciju kartu koristis na igo-u?, navigonova mi je bila jako losa, navteq-ova, nesto bolja al opet losija od ove za copilot...

a ovo sto se tice linkova, to se ne moras ni truditi, sve te navigacije nisu besplatne, pa se postavljaje linkova na piratski sadrzaj jako kosi s pravilima ovog foruma... imam iskustva s tim bio sam buntovan... (bilo je prijetnji i zastrasivanja )
U iGO-u (točnije Motonav-u) je trenutno Navteq: Croatia_83_NQ_DA_TI_AP_2010.Q1_100712 11.373kb
CoPilot sam isprobao (čini mi se 8.0 verzija) i niti me je oduševio niti razočarao. Koje karte i verziju CoPilota ti koristiš?

A ovo što se tiče piratluka na forumu sam upoznat (svejedno hvala upozorenju), tu piskaram od 2006., ali npr. linkovi na postove na cafe.mobil.hr forumu su ostajali (a taj post na mobil cafeu opet sadrži link koji je sasvim slučajno "nelegalan" sadržaj), i nikad ni upozorenje dobio nisam.
ghost is offline  
Odgovori s citatom