Pogledaj jedan post
Old 25.03.2014., 13:48   #40
Sanjala sam 5 dana za redom snove o vragu. 1. san - ja i on imamo dijete te se ja sa djetetom skrivam od njega u jednoj kući. Odjednom u kući svi mrtvi. Oživljavaju. nalazim se u šumi, magla pokušavajući se sakriti u drvetu.
2. san - vrag se pod maskom čovjeka, u školi pokušava približiti meni. Ja znam da je to on i pokušavam se odmaknuti od njega.
3. san - stara crkva, on je tamo i ima spolni odnos sa nekom ženom. Ja sam u vjenčanici. Pokušavam nestati.
4. san - nekakva magična zemlja, bježim od divova. Ugledam starca i njegovu ženu, lijepa kucica. Tražim kod njih pomoć. Divovi ne mogu prijeći prag gdje je ta kuća. Nedugo shvatim kako je to vrag koji se pretvorio u starca te mi je smjestio zamku.
5. san - ne mogu se baš sjetiti ali znam da kad sam se počela buditi, dogodilo mi se to da je nešto u snu, polu snu viknulo "J...ti Bog mater. ( Inače nikada nisam opsovala tako). To je odjeknulo u mojim mislima i od straha sam se probudila.
Otrčala sam u drugu sobu, upalila svjetlo. Neko vrijeme sam hodala po sobi i izašla na stubište. Vidjela sam da je puni Mjesec.
__________________
Create a sensual feeling about everything...

Zadnje uređivanje Latiosa : 25.03.2014. at 14:23.
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom