Pogledaj jedan post
Old 28.06.2016., 20:16   #63
Quote:
Gavin McInnes kaže: Pogledaj post
Gle, ja se slažem da nije pravedno da SVI financiraju stvari koje možda osobno neće koristiti. I zato sam za privatizaciju, uz uvjet da se smanje i porezne stope.
ne, ti kažeš da ja krivo vidim stvari i još me proglasiš socijalistom

Quote:
A ovaj tvoj argument za "savjet" EU ne razumijem. Pa EU financijski podupire razvoj industrije i gospodarstva. Države imaju pravo na poticaje iz EU. To što smo od ulaska u EU pa do sada imali na vlasti nesposobne socijaliste to je drugi par rukava. Neke države poput Irske su imale velike koristi od EU, a nisu izmislile ne znam kakvu magiju.
Netočno.

Unija razvija infrastrukturu, a poticanje proizvodnje je izričito zabranjeno
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom