Pogledaj jedan post
Old 07.09.2017., 20:11   #7635
Quote:
bbx kaže: Pogledaj post
Pitanje je gdje se ti ciljnici proizvode da li u HS Produktu gdje je kontrola kvalitete vjerojatno na visokom nivou ili ručno u IRB-u? Bila je neka priča, još davno prije, ako se dobro sjećam da bi se u slučaju večih narudžbi ciljnici proizvoditi u HS Produktu, inače bi se proizvodili u IRB-u pošto je ipak IRB razvio taj ciljnik pa je on ustvari njihov proizvoid. Ne znam kakvo je sad stanje oko odnosa intelektualnih prava i prozvodnje, ali mislim da bi to moglo imati utjecaja na kvalitetu konačnog proiztvoda.

Inače kad sam ja na danima oružanih snaga držao tu grbavu pušku u ruci, jednoj od njih je baš beterija bila crkla ili je bila pri kraju tako da se nije moglo ciljati s crvenom točkom već samno na običan način kroz onu končanicu i uz blago povećanje od 1.5x, ali i na taj način se dobro vidjelo.
Crvena točka se uključuje/isključuje tipkom na ramu.
Intenzitet crvene točke mijenja se ovisno od intenziteta vanjske svjetlosti i režimu rada.
ima 3 režima rada:
1. dnevni automatski
2. dnevni ručni
3. noćni (ugašen je)

Umetanjem baterije crvena točka se automatski uključuje i aktivira se automatski režim.
Ciljnik se uvijek iz isključenog stanja aktivira u automatski režim.
U slučaju odlaganja aktiviranog ciljnika u okolinu dnevnog svijetla po isteku 8 sati rada, automatski se prebacuje u noćni režim (točka svijetli vrlo malim intenzitetom).
__________________
There are no good guns, There are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a good man is no threat to anyone, except bad people.
MadMax- is offline  
Odgovori s citatom