Tema: Xbox One
Pogledaj jedan post
Old 02.12.2017., 11:31   #305
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
bok ljudi nisam siguran dali sam već ovo pitao ili ne ali me zanima kako ljudi u HR igraju online igre preko xlivea? znam da je microsoft tako glup da jednostavno pušta većinu europskog tržišta sonyu jer koliko znam xbox live ima podršku u mali broj država (21 ili tako neš)
ono kaj mene zanima je kako vi igrate preko xlivea zato kaj sam si mislio preko njuškala kupit polovni xone zato kaj me samo par igra zanima na njemu jer sam većinom sony fan ali moram priznati da gears4, halo mc collection, forze i sunset overdrive su razlog zašto razmišljam o posjedovanju xboxa, pa ako se nađe koja multiplatform igra jeftinija na xboxu nego na ps4 onda bum je kupio

da skratim gdje kupujete xlive bodove i pretplate i za koju državu je najbolje i najpristupačnije uzeti? ako micorosoft otkrije da recimo niste iz britanije mogu li vas banati? kada bi recimo preko backwards compatible uzeo gearse 3 jeli bi mi trebao xlive pretplata da skinem tu igru ili ne?
Možeš izabrati državu koju god želiš bez ikakvih problema. Kakvo bananje i bakrači. Sa naših prostora uglavnom se pravi USA ili UK i hajmo reći da je USA vjerovatno i najbolji izbor s tim da kada praviš nalog staviš za adresu recimo Alasku jer nema nikakvog poreza.
Xlive kartice i gold pretplatu možeš uzeti preko amazona, ebaya, cd-keys i sl stranica, kao i preko oficijalne xbox stranice.
Što se tiče Backward compatible pretplata nije potrebna osim u slučaju ako je igra multiplayer i misliš je igrati online.
Xbox je zvijer samo što su mnogi Sony fanboys ili ti ga nisu imali priliku da probaju i vide šta nudi ova mašina.
Fallconi is offline  
Odgovori s citatom