Pogledaj jedan post
Old 10.08.2006., 15:50   #3
Takva probadanja mogu imat veze i sa nepravilnim položajem kod spavanja (kad se zaležiš) ili pak nekakvo istegnuće...

Mene recimo zna probadat kad u neprirodnom položaju dižem neki teret... tj. probada me poslije...

Recimo, prije 2 tjedna sam frendu pomagao prenosit namještaj iz donjeg kata na gornji...

Na red je došla linija (pojačalo)... đubre ima oko 20 kilograma... i kak sam htio uštedit na koracima, da ne moram prehodat još 3 stepenice, kad sam mu to htio dodat, ispružio sam ruke i pokušao dignut sa ispruženim rukama, PROBOLO ME KO DA ME NEKO PROBO NOŽEM...

Cijelo popodne nakon toga i drugi cijeli dan nisam mogao skroz udahnut i disao sam "plitko" jer bi kod svakog naglijeg ili dubljeg udisaja slijedio probod...

Nakon 2 dana je sve prošlo ko da nije nikad ni bilo...

I tako mi se dogodilo nekoliko puta u prošlosti... i uvijek je uzrok bio nekakvo neprirodno opterećenje ruku, kičme ili prsiju...

E sad, da li je to i kod tebe slučaj, nebi znao...

Ako ne prođe za 2-3 dana, ja bi na tvom mjestu otišao doktoru

I ako ćemo pozitivno gledat, ovaj osjećaj ko da ćeš se ugušit/umrijet bi pripisao PANICI što nemožeš udahnut kako treba...

Samo se smiri, smiri živce i malo više odmaraj nego inače i probaj onak polagano udisat i prilikom udisanja rukom malo stisni to mjesto gdje te probada... meni to pomaže...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom