Pogledaj jedan post
Old 29.01.2013., 13:36   #1657
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Ako neki obrtnik utaji xy kn isto te nebi trebala bit briga,jer su njemu to ostavili ljudi koji su za to placanje dobili nekakvu uslugu,dok za placanje/place politicara nitko od nas nikad nije dobio nikakvu uslugu.
Znači li to da onaj tko nije zadovoljan poslom koji je neki obrtnik obavio ne mora ništa platiti? Da li ja mogu svojim zaposlenicima na kraju mjeseca reći da neće dobiti plaću jer nisam zadovoljan koliko su radili i zaradili? Da li mogu svojim dobavljačima javiti da im neću platiti isporučenu robu jer mislim da su skupi i da me pljačkaju?

Uostalom, šta tebi smetaju političari ako ne plaćaš porez? Nisu tvoji novci u pitanju. Na političare se imaju pravo žaliti samo oni koji plaćaju porez. Ostali nemaju to pravo.

Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Ako ne vidis razliku,tu ti ni ja ne mogu pomoc,uz veliki trud.
Meni je stvarno svejedno da li novce iz zajedničke kase krade onaj koji je prvi u nizu (obrtnik koji bi trebao platiti porez, a nije), drugi u nizu (spomenuti zli političari koji trebaju sa tim parama nešto napraviti) ili zadnji u nizu (obrtnik koji je dobio posao po političkoj liniji pa za puno para ništa ne napravi). Sve su to lopovi koje treba istrijebiti.

Zadnje uređivanje vamvam : 29.01.2013. at 13:44.
vamvam is offline  
Odgovori s citatom