Pogledaj jedan post
Old 11.02.2004., 10:52   #24
Quote:
adriatic kaže:
Jako zgodno!
Hvala. A jel bi me uputio na pogresku u razmisljanju? Postoji li jasna razlika izmedju privatnog i osobnog? Jer starno, mozda sam zaosto vozim Porsche?
Quote:
A što ako ti poželiš imat cijeli planet (ili nekoliko njih) pa ih "pošteno zaradiš" i "nikog" ne povrijeđuješ" ?
Zasto koristis navodnike? I zar mislis da bi itko mogao napraviti vise nego citav svijet zajedno da doboje pravo od drugih ljudi da posjeduje citav planet? BTW, obalu i more ne mozes posjedovat
Quote:
Ako ja zbog tvog P. nemam čistog zraka za disanje, čiste vode, itd kako možeš reći "nikog nisam povrijedio" ? Razmisli !
Zrak za disanje? Mislim da to nema veze sa mojim Porscheom. Mozda da svatko vozi Porsche da bi to cak i mogao biti problem. Ali, ne moze svako vozit Porschea. Nema ih dovoljno.

Cista voda? Bojim se da brkas neke stvari. Uf. Mislim da sam ti to vec rekao. A mozda grijesim . I opet ti ponavljam pitanje.

Sta nije razlog zasto mi ti osporavas Porschea to sto si ljubomoran na moj rad i sposobnost koji su mi ga omogucili? Pa boze moj. Pomiri se s time da ne moze svako vozit Porschea. I zadovolji se svojim krevetom i svojom zenom. I bit ces sretan. I ja cu biti sretan. A niko nece biti zlocinac zbog ljubomore.
iIIegale is offline  
Odgovori s citatom