Pogledaj jedan post
Old 19.01.2011., 17:08   #4
Hey hvala što se se bar ti javila...procitala sam ja to sto je i da je neizljecivo...i radila sam brisve si su bili negativni... ja sad ne znam dal imam gljivice kojih se tesko riejsiti ili nedo bog ovo :S:S...kad sam bila na brisevima rekla mi je da imam gljivice( nije pogledal na mikroskop ni nista samo dok mi je uzimala te briseve mi je to rekla) i dala plymicol i itrac 3
i nije pomogo i canesten ni to nije pomoglo.... sad sam dobila novu terapiju : 1 kapsulu difulcana i medazol tablete i vaginalete Gyno-daktarin...ja se molim bogu da ce pomoci...
i jedino sto me malo tjesi je da znam imati iscjedak nekad bijeli al nije obilan... par puta ga je bilo dosta sad se smanjio...i dali mozda znas kojim slucajem dali to moze biti ta vulvodinija ako ja kad se namazem kremom(plymicol) ili se operem dole to mi pomogne trenutno...pa se kasnije vrati...jel to slicno gljivicama?
Nadam se da ces odgvoriti ...bilo kakva pomoc mi je od velike dobrodoslice


Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
orhidey, sumnjam da će ti MiNi odgovoriti, s obzirom da nije aktivna na Forumu od 2008.

..............

orhidey, ja bih ti savjetovala da prvo napraviš 4 ciljana brisa, da isključiš te uzročnike tvog osjećaja peckanja, a onda dalje vidiš s ginekologom moguće uzroke, prije nego zaključiš da imaš vulvodiniju. Sretno

Zadnje uređivanje leeloo27 : 19.01.2011. at 21:40. Reason: skraćivanje quota
orhidey is offline  
Odgovori s citatom